معرفي کتاب از ما بهتران

اثر پرفروش نيويورک‌تايمز

داستان موفقيت

کتاب ازمابهتران: داستان موفقيت، اثر پرفروش نيويورک‌تايمز و سومين اثر ناداستان مالکوم گلدول است که در سال ???? به چاپ رسيد. مالکوم گلدول در کتاب «ازمابهتران: داستان موفقيت» سعي دارد به بررسي فاکتورهايي بپردازد که به دستيابي فرد به درجات عالي موفقيت کمک مي‌کنند. او در تائيد سخنان خود، به اين موضوع اشاره مي‌کند که اکثر بازيکنان موفق هاکي، در ماه‌هاي نخست سال به دنيا آمده‌اند؛ داستان موفقيت بيل گيتس را شرح مي‌دهد و برايمان روشن مي‌کند که گروه بيت چرا و چگونه به موفق‌ترين گروه موسيقي تاريخ تبديل شد. يکي از موضوعاتي که مالکوم گلدول در کتاب ازمابهتران؛ داستان موفقيت بر آن تأکيد فراوان دارد قانون ????? ساعت تمرين است. گلدول بيان مي‌دارد که راه رسيدن به تخصص و موفقيت در سطوح جهاني، تمرين است و تمرين و تمرين به روش درست. برگردان فارسي اين اثر به ترجمه‌ي حامد رحمانيان و انتشارات نوين در اختيار علاقه‌مندان قرارگرفته است.

افراد موفق

مالکوم گلدول نويسنده‌ي آثاري چون نقطه اوج، آنچه آن سگ ديد، پلک زدن و داوود و جالوت است. او هم‌چنين مدير صنايع پوشکين است؛ شرکتي که در حوزه توليد محتواي صوتي فعاليت دارد و پادکست‌هايي توليد مي‌کند که در آن‌ها تاريخ و مسائلي که سال‌ها مورد سوء‌تعبير قرارگرفته‌اند را موردبازنگري قرار مي‌دهد. مالکوم گلدول در کتاب ازمابهتران: داستان موفقيت، مخاطب را به سفر مي‌برد و او را با زندگي بهترين‌ها و باهوش‌ترين‌ها، مشهورترين‌ها و ثروتمندترين‌ها آشنا مي‌کند. گلدول در اين اثر خود، اين پرسش را مطرح مي‌کند که: چه چيزي افراد موفق را از ديگران متمايز مي‌کند؟

اسرار زندگي مهندسان نرم‌افزار ثروتمند

خود او به اين سؤال پاسخ مي‌دهد. ازنظر مالکوم گلدول، براي آنکه بدانيم چه چيزي سبب موفقيت چنين افرادي شده است بايد تمرکز خود را روي عادات، اخلاق و نحوه‌ي زندگي آن‌ها بگذاريم، نه محل تولد و فرهنگ و خانواده و طرز تربيت و اين دست جزييات. گلدول در ادامه اسرار زندگي مهندسان نرم‌افزار ثروتمند را برايمان آشکار مي‌کند؛ به ما مي‌گويد که براي تبديل‌شدن به يک فوتباليست موفق چه چيز لازم است، چرا آسيايي‌ها در رياضي قوي‌اند و چگونه گروه بيت موفق شدند عنوان بزرگ‌ترين گروه راک تاريخ را از آن خود کنند. انسان‌هاي بزرگ بسياري هستند که مي‌توان زندگي و پشتکارشان را الگو قرارداد و موفق شد؛ و حالا نوبت موفقيت شماست.

????? ساعت تمرين

مالکوم گلدول ادعا مي‌کند که دستيابي به موفقيت تا حد زيادي به غنيمت شمردن فرصت‌ها و ميزان وقتي‌که فرد روي عمل موردنظر صرف مي‌کند بستگي دارد. گلدول بيان مي‌کند که براي رسيدن به تخصص کامل در هر کاري، ????? ساعت تمرين مؤثر لازم است. اين سخن گلدول به بسياري آرامش خاطر مي‌دهد؛ شايد با دانستن اين اصل کمتر غصه‌ي شکست‌هايمان را بخوريم و باور کنيم که اگر به‌اندازه‌ي کافي تلاش و تمرين داشته باشيم، موفقيتمان حتمي است. بايد دائماً با خود بگوييم: اگر مي‌خواهم عملکرد بهتري داشته باشم تنها بايد ساعات بيشتري تمرين کنم.

ما خود را به اين باور عادت داده‌ايم که انسان‌هاي بزرگ و موفق همگي خود‌ساخته هستند و اگر به قله‌ي موفقيت رسيده‌اند، قدرت و توانايي منحصربه‌فردي داشته‌اند که نصيب هرکسي نمي‌شود. اين فکر وجدان ما را آسوده مي‌کند. اگر نتوانستيم عملکرد خوبي داشته باشيم، چه کسي مي‌تواند ما را سرزنش کند؟ افراد موفق همگي يک‌چيز بخصوصي دارند که ما از آن محروم هستيم پس طبيعي است که نتوانيم ماند آن‌ها باشيم. اين فکرها را دور بريزيد. شايد ما هرگز نتوانيم بيل گيتس باشيم، اما مي‌توانيم خودمان باشيم و موفق هم باشيم.

مي‌دانم که فکر مي‌کنيد وقت کافي نداريد و هنوز کتاب‌هاي مهم‌تري هستند که بايد بخوانيد؛ اما باور کنيد، اين کتاب يکي از بايدهاي فهرست مطالعه‌تان است. کتاب ازمابهتران: داستان موفقيت را مي‌توانيد همين حالا از وب‌سايت کاواک تهيه نماييد.

خريد کتاب : https://www.cavack.com/Item/20577

 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


مجله پوست مو زيبايي لاغري تجربیات کاری چند دوست دانلود کتاب های دانشگاهی نیلا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. مدرسه شاد شهدای نیاک امام حسین(ع) مجله رژیم لاغری و رژیم غذایی مجله ي رسمي و خبري شرط بندي